Zvonilka kolekce 2. 1.-6. 6DVDKolekce obsahuje:

Zvonilka
2008 / Fantasy, Rodinný, Animovaný / 75 minut / USA

Vstupte do tajného světa Hvězdné roklinky a seznamte se se světově proslulou vílou Zvonilkou v jejím vůbec prvním celovečerním animovaném filmu. Vrtalo vám někdy hlavou, kdo svět vždy tak vyzdobí? Kdo přírodě lesk dává v každém ročním období? Vypravte se za dobrodružstvím a pomozte Zvonilce a jejím čtyřem kamarádkám s přípravami jara. Možná, že s trochou víry a špetkou vílího prášku zjistíte, jak důležité je být sám sebou. Ve filmu napěchovaném zábavou a fantazií oslavíte spolu se Zvonilkou její první celovečerní film. Čeká vás kouzelný příběh pro celou rodinu.
Režie: Bradley Raymond
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / hebrejsky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1 / slovensky DD 5.1
Titulky: české, anglické, hebrejské, maďarské, slovenské
Bonusy: •Interaktivní menu •Výběr scén •Všeumění všeumělek – zbrusu nová zábava na DVD-ROM •Kouzelný průvodce Hvězdnou roklinkou – dovolte Zvonilce, aby Vás provedla starobylým vílím královstvím •Viděli jste někdy vílu? – objevte, jaké zázraky dělají víly ve světe lidí •Jak vznikla Hvězdná roklinka – zjistěte, jak filmaři vytvořili kouzelnou vílí říši •Hudební videoklip – zpívá Selena Gomez z Disney Channel •Vystřižené scény

Zvonilka a ztracený poklad
2009 / Fantasy, Rodinný, Animovaný / 77 minut / USA

V tajemné Hvězdné roklince, kde žije Zvonilka a ostatní pohádkové víly, se všichni netrpělivě těší na tradiční podzimní oslavu. Vyjde měsíc, který vílám dovolí uzdravit posvátný strom, zdroj veškeré jejich magie. Nešťastnou náhodou ale uvede Zvonilka celý bájný svět víl v ohrožení a proto se na vlastní pěst a tajně vydá daleko za moře na nebezpečnou výpravu, která by mohla vše napravit. S pomocí kamaráda Terínka a neposedné světlušky musí Zvonilka čelit ohromujícímu novému světu, aby objevila ten největší poklad.
Režie: Klay Hall
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / hebrejsky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1 / slovensky DD 5.1
Titulky: české, anglické, hebrejské, maďarské, slovenské
Bonusy: •Kouzelný průvodce Hvězdnou roklinkou: Zvonilka a Terínek nás provedou podzimní částí Hvězdné roklinky •Hvězdná roklinka ve světě Walta Disneye: Podívejte se, jak filmaři vytvořili v Disney Worldu Hvězdnou roklinku •Scény, které jste nikdy neviděli •Zcela nové hodební video - píseň "The Gift of a Friend" v podání Demi Lovato •Vystřižené scény

Zvonilka a velká záchranná výprava
2010 / Dobrodružný, Dětský, Komedie, Animovaný / 77 minut / USA

Co byste dělali, kdybyste potkali vílu? Staňte se svědky prvního setkání Zvonilky s člověkem, který není tím, kým myslíte. Dlouho před tím, než se Zvonilka setkala s Wendy a ztracenými chlapci, se seznámila s Lizzy, dívenkou, která pevně věřila na sílu vílího prášku a kouzelnou říši víl. Když víla jednoho léta navštíví rozkvetlé anglické louky, protnou se poprvé dva velmi odlišné světy a vznikne zvláštní pouto mezi Zvonilkou a zvídavým děvčátkem, které potřebuje kamarády. Zatímco se ostatní víly vypraví na odvážnou záchrannou akci, pustí se Zvonilka do velmi riskantního dobrodružství a ohrozí vlastní bezpečí i budoucnost všech víl. Prožijte naplno úžasný Disneyho nový příběh o síle důvěry a přátelství. Film Zvonilka a velká záchranná výprava je plný napětí a snění a učaruje celou vaši rodinu. ...A možná se i naučíte létat...
Režie: Bradley Raymond
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / arabsky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1 / slovensky DD 5.1
Titulky: české, anglické, arabské, maďarské, slovenské
Bonusy: • Exkluzivní krátké ukázky z filmu Na vlásku • Vynechané scény • Navrhněte vílí domeček • Dylan & Cole Sprousovi: Blu-RayTM letí • Nový videklip Bridget Mendler: "How To Believe"

Zvonilka: Tajemství křídel
2012 / Rodinný, Animovaný / 74 minut / USA

Studio Disney vás zve na návštěvu neuvěřitelného nového světa, kde se odehraje dobrodružství, které vám vyrazí dech. Víly z Hvězdné roklinky vědí, že do Zimního lesa mají vstup přísně zakázaný, ale Zvonilku něco tajemného láká, aby hranici neznámého světa překonala. Jakmile tam vstoupí, odhalí tajemství, které jí změní život. Tváří v tvář se tam totiž setká s mrazíkovou vílou, která jako jediná na světě zná kouzlo k odhalení tajemství křídel. Užijí si spoustu legrace a zábavy, vznikne mezi nimi kouzelné pouto, a navíc zjistí něco nečekaného: nejsou pouhé kamarádky, ale sestry! Hvězdná roklinka je v ohrožení a obě vílí sestry musí vší silou zabránit tomu, aby se jejich světa stihla naprostá zkáza. Úžasný Disneyho film Zvonilka a Tajemství křídel vás přesvědčí, že přátelství ani vztah mezi sestrami nezničí nic na světě a že tento svazek může navždy změnit i Hvězdnou roklinku.
Režie: Peggy Holmes
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / slovensky DD 5.1
Titulky: české, anglické, slovenské
Bonusy: • „Velká dálka“ videoklip McClain Sisters • „Tvrdě cvič“ videoklip Zendaya

Zvonilka a piráti
2014 / Dobrodružný, Rodinný, Animovaný / 90 minut / USA

Ze světa Petra Pana
Zvonilka a piráti k nám tentokrát přichází přímo ze světa Petra Pana! Neuvěřitelné nové dobrodružství cílevědomé víly Zariny, která se nechá unést čarovnými možnostmi kouzelného vílího prášku. Odvážné nápady přivedou Zarinu do pěkné šlamastyky, uteče z Hvězdné roklinky a spojí se s piráty, kteří z ní učiní kapitánku lodi. Zvonilka s přáteli se vydává Zarinu najít a čeká je boj s piráty pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se vyklube sám slavný Kapitán Hook! Užijte si zábavu, smích, kouzla a napětí ve filmu Zvonilka a piráti!
Režie: Peggy Holmes
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / slovensky DD 5.1
Titulky: české, anglické
Bonusy: • krátké ukázky • trailery

Zvonilka a tvor Netvor
2014 / Pohádka, Dobrodružný, Dětský, Rodinný, Animovaný / 73 minut / USA

Pojďme se společně vrátit do Hvězdné roklinky a prožít si milé dobrodružství víly Zvonilky a tvora Netvora. Zvonilku a její kamarádku, zvířecí vílu Faunu, zaujme pradávná legenda o ohromném tvorovi, a tak se rozhodnou porušit svá pravidla a pomoci mu v nesnázích. Netvor není v Roklince vítán, neboť se místní obyvatelé obávají, že jim zničí jejich obydlí. Vílí skauti chtějí tajemné zvíře ulovit a Fauna musí přesvědčit své vílí přátele, aby spojili síly a tvora Netvora zachránili. Nenechte si ujít napínavé dobrodružství, které vám opět přiroste k srdci.
Režie: Steve Loter
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / slovensky DD 5.1
Titulky: české, anglické pro neslyšící, slovenské


Potřebujete podrobnější informace k tomuto titulu? Napište nám.


Hlídací pes - zasílání novinek:


   Přehled všech Vámi zadaných položek naleznete zde

  sledovat novinky od vydavatele Magic Box
  sledovat novinky v kategorii Film
  sledovat novinky v oddělení Film/Animovaný
  sledovat novinky v oddělení Film/Dětský
  sledovat novinky v oddělení Film/Kolekce
  sledovat novinky v oddělení Film/Rodinný

 emailová adresa: 

Nejbližší tituly v katalogu:

Loter Steve - Zvonilka a tvor Netvor

Vydavatel: Magic Box | Vydáno: 17.6.2015

Cena: 189 Kč